• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

TURGUTLUSPOR MAÇI FACEBOOK'TAN YAYINLANACAK

TURGUTLUSPOR MAÇI FACEBOOK'TAN YAYINLANACAK

TURGUTLUSPOR MAÇI FACEBOOK'TAN YAYINLANACAK
14 Mart 2020 - 12:47

Bugün Turgutlu 7 Eylül stadyumunda oynanacak olan Turgutluspor Belediye Derincespor karşılaşması ülke çapında Koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirlerden dolayı seyircisiz oynanacak. Karşılaşma Turgutluspor Kulübünün facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.
TFF açıkladı tüm maçlar seyircisiz
TFF 3. Lig 2. Grupta Cumartesi günü oynanacak olan grubun önemli maçında seyirci olmayacak.
14.03.2020 Cumartesi günü Turgutlu 7 Eylül stadyumunda saat 15.00'de başlayacak olan karşılaşma öncesi tüm tedbirler uygulanacak.
Buna göre TFF'den yapılan açıklamada; "
13.03.2020 Perşembe günü gerçekleştirilen, Koronavirüse (Kovid-19) karşı alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantı sonrasında, alınan kararlar gereğince Nisan ayı sonuna kadar futbol müsabakaları seyircisiz olarak oynanacaktır. Bu kapsamda, 13 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasındaki Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'deki tüm müsabakalara seyirci alınmayacaktır.
TFF tarafından Koronovirüs salgını nedeniyle müsabakalarda alınan tedbirler ve seyircisiz müsabaka uygulamaları detayları şu şekilde:
1. Müsabaka öncesinde gerçekleşecek seremonide tokalaşma olmayacaktır.
2. Müsabakalarda seremonilerde refakatçi çocuk uygulaması yapılmayacak olup, bu hususta alınan izinler de iptal edilmiştir.
3. Müsabakalarda ısınma ve seremoniden önce TFF tarafından izin verilmiş olan pankartların dışında herhangi bir etkinlik yapılmayacaktır.
4. Koronavirüs ile ilgili takımların, protokolün, basın ve yayın ekiplerinin, çalışma salonları, stadyum yönetimi ve yerel makamların kullanacağı alanlar dezenfekte edilecek, alanlarda bulunanlara el dezenfektanı sağlanacaktır.
5. Protokol tribününe sadece;
a) Ev sahibi ve misafir kulüplerin en fazla 25'er kişi olmak kaydıyla Müsabaka Organizasyon Toplantısı'nda TFF temsilcisine ibraz edecekleri listede bulunan kişiler,
b) Ev sahibi ve misafir takımların müsabaka listesine giremeyen akredite ettirecekleri en fazla 5'er futbolcu
c) TFF yönetici ve görevlileri,
d) Devlet protokolüne dahil kişiler girebilecektir.
6. Müsabakalarda akredite edilmiş basın mensupları ile Akreditasyon Talimatı hükümlerince akredite edilmiş kişiler görev yapabilecektir.
7. Hak mahrumiyeti, giriş yasağı, müsabakadan men cezası alan veya idari tedbirli olan kişiler 25 kişilik akreditasyon listesinde yer alamayacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum