• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Şimal Seyman yine kürsüde

Şimal Seyman yine kürsüde

Şimal Seyman yine kürsüde
Editor: Serkan Tatlı
11 Kasım 2022 - 14:00

Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik takımı ve Milli Takım sporcusu Turgutlulu Şimal Seyman 15-17 Yaş Çiftler Kategorisinde Okay Arsan ile birlikte Balkan 3’üncüsü oldu.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik takımı Milli sporcuları, İstanbul’da düzenlenen Aerobik Cimnastik Balkan Oyunları’nda elde ettikleri başarılı sonuçlarla turnuvaya damgasını vurdu. 
Dünya Cimnastik Federasyonun (FIG) organize ettiği Aerobik Cimnastik Balkan Oyunları, İstanbul’da gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Milli Cimnastikçileri Balkan Şampiyonasında 9-11 yaş kategorisi, 12-14 yaş Kategorisi ve 15-17 yaş kategorisinde diğer ülkelere karşı ter döktüler.
9-11 yaş kategorisinde Milli takım olarak Balkan 3’üncüsü olan sporcular bireysel kategoride;
9-11 Yaş Tek Erkek Kategorisinde Furkan Saylan, Balkan Şampiyonu
12-14 Yaş Takım müsabakasında Balkan Şampiyonluğu
12-14 Yaş Kategorisinde Yudum Atan, Balkan 4’üncüsü
15-17 Yaş Kategorisinde Takım Balkan Şampiyonluğu
15-17 Yaş Çiftler Kategorisinde Şimal Seyman ve Okay Arsan Balkan 3’üncüsü, 
15-17 Yaş Trio Kategorisinde Şimal Seyman, Okay Arsan ve Göktürk Balcı, Balkan 3’üncüsü
15-17 Yaş Grup Kategorisinde Sudenur Şahin, Ömür Günay, Okay Arsan, Şimal Seyman ve Göktürk Balcı, Balkan 2’ncisi oldular.
Toplamda 15 madalya kazanarak Balkan Oyunlarına damgasını vuran Milli sporcularımız, Türk Bayrağını göndere çektirip, İstiklal Marşını okuttular. Şampiyon sporcular elde ettikleri bu büyük başarıyı kendilerini her zaman destekleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Güzgülü’ne ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e armağan ettiler. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum