• Reklam

Başkan Durbay Başkan Balaban'ı Ağırladı

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Başkan Durbay Başkan Balaban'ı Ağırladı

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Başkan Durbay Başkan Balaban'ı Ağırladı
Editor: Turgutlu Manşet
10 Temmuz 2024 - 15:01

"İKİ BELEDİYE BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ"
Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.  İki başkan, gelecekte de sık sık bir araya gelerek ilçeler arası işbirliğini artırmayı hedeflediklerini belirtirken "Birlikte güzel işler yapacağız." dedi.
 
Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban'ı makamında ağırladı.  Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban,  beraberindeki Belediye Başkan Yardımcıları Ali Kuyumcu, Mesut Doğan ve Haydar İzci ile birlikte  Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay'ı ziyaret ederek,  hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette  Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcıları Yenal Yıldırım ve Hakan Şimşek de hazır bulundu.
Başkan Durbay, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Partimizin ilçe başkanı olarak yıllarca emek verdiğiniz ilçemizde, belediye başkanı olarak,  sizi şimdi Yunusemre Belediye Başkanı olarak ağırlamak bizim için çok büyük bir mutluluk. Sefa getirdiniz. Güzel işler yapacak genel iktidarı da getireceğiz. Bundan hiç şüphem yok. Ayağınıza sağlık hoş geldiniz." şeklinde konuştu. 

"BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ"
Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ise misafirperverliğinden dolayı Başkan Durbay'a teşekkür ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.  Başkan Balaban şöyle konuştu: "Gülşah Başkanımız ve ekibini canı gönülden kutluyorum. Şehzadeler Manisa'nın kadim bölgesi, eski Manisa. Böyle bir şehre böyle bir başkanın seçilmesi bizi fazlasıyla mutlu etti. Gülşah Başkanı yıllardır tanıyoruz. Ailecek tanışıyoruz.  Durbay ailesi topluma, sola, partiye  emek vermiş bir aile. Bu anlamda biz Gülşah Başkanın toplumsal mücadelenin önderi olarak çok güzel işler yapacağına inanıyoruz. İlçe başkanlığı yaptığım Şehzadeler'de bir dönem belediye başkan adayı da olmuş ancak kazanamamıştım. Bu anlamda da bizim başaramadığımızı Gülşah Başkanın başarması bizi ayrıca mutlu etti. Birlikte güzel işler yapacağız.  Kendisine ve ekibine üstün başarılar diliyoruz."