• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

AKIN; "TURGUTLUYU HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ "

AKIN; "TURGUTLUYU HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ "

AKIN;
07 Aralık 2019 - 14:23

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, BAYKUŞ Cafe işletmecisi Tanju Çağabey tarafından düzenlenen kahvaltı programında esnaf odaları ve dernek başkanlarıyla bir araya geldi.
Oda ve dernek başkanlarından ilçede bulunan esnafın taleplerini de dinleyen başkan Çetin Akın; "Esnaf Oda başkanlarımızla, dernek başkanlarımızla, vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya geliyoruz ve bir sıkıntıları olup olmadığını soruyoruz. Sıkıntılara birlikte çözümler bulup hemen müdahale ediyoruz. Biz Turgutlu'yu memleketimizi birlikte yöneteceğiz demiştik, bir sorun varsa kaçmayacağız aksine bunun üzerine gidip hep birlikte çözeceğiz demiştik, ve şimdi tüm bu söylediklerimizin arkasında duruyoruz. Bütün Turgutlulu hemşerilerimizi yönetime dahil ediyoruz. Hep birlikte konuşuyoruz, çözümler üretiyoruz ve uyguluyoruz.
Bugün yine burada bir esnaf kardeşimiz BAYKUŞ Kafe işletmecisi Tanju Çağabey'in davetine, oda ve dernek başkanlarımız, Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanımız Orhan Eratıcı, Başkan Yardımcımız Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Özel Kalem Müdürümüz Ali Nasuhoğlu ile birlikte katıldık. Kendisine, işletme sahibi Tanju Çağabey'e misafirperverlikleri için teşekkür ederiz." Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum