• Reklam

YENİŞEHİRLİOĞLU,MANİSA’DA TOPLANTIYA KATILDI

AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu bir dizi programa katılmak üzere Manisa’ya geldi.  

YENİŞEHİRLİOĞLU,MANİSA’DA TOPLANTIYA KATILDI

AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu bir dizi programa katılmak üzere Manisa’ya geldi.  

YENİŞEHİRLİOĞLU,MANİSA’DA TOPLANTIYA KATILDI
Editor: Turgutlu Manşet
20 Kasım 2023 - 14:52

AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün yapımı tamamlanmak üzere olan yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. Ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında düzenlenen üç ana kademe istişare toplantısına katıldı. Son olarak Yunusemre Belediyesi İrfan Meclisinde AK Parti teşkilatı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

MANİSA’MIZI İSTİHDAMIN, KALKINMANIN, TARIMIN, ÜRETİMİN BAŞKENTİ YAPMA YOLUNDA ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ
Yenişehirlioğlu, Manisa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün yapımı tamamlanmak üzere olan yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. İl Müdürü Metin Öztürk, müdürlüğün yürütmüş olduğu faaliyetler, gerçekleştirilen projeler, Manisa tarım ve hayvancılığının güncel durumu, üreticilere verilen desteklemeler ve yatırımlara yönelik bilgilendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekili Yenişehirlioğlu ise konuya ilişkin “Tek gayemiz önce şehrimizin sonra ülkemizin değerine değer katmaktır: Manisa’mızı istihdamın, kalkınmanın, tarımın, üretimin başkenti yapma yolunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi
 
AK PARTİ SADECE TÜRKİYE DEĞİL; DÜNYADA DA ZAMAN VE ZEMİN BULMUŞ BİR GÖNÜL HAREKETİDİR
Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
Toplantıda; MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal da yer aldı. Toplantıya ayrıca AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, ilçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri ile Belediye Başkanları da katıldı.
Yenişehirlioğlu İstişare toplantısına ilişkin ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Türkiye Yüzyılı’nın inşasını üstlenen AK Parti, millete hizmet yolculuğunda 21 yılı geride bırakan; ati ile mazi arasında köprü olan bir partidir. AK Parti sadece Türkiye değil; dünyada da zaman ve zemin bulmuş bir gönül hareketidir. AK Parti, bir ekip hareketi ve bir gönül birlikteliği ile kurulmuş; meselelere çözüm odaklı, insani ve vicdani olarak yaklaşan bir anlayışın ürünüdür.” Dedi

YEREL SEÇİMLERE HAZIRLANIYORUZ
AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Yunusemre Belediyesi İrfan Meclisinde gerçekleşen toplantıya ilişkin ise “AK Parti istişare ve ortak akıl üzerine kurulmuş bir siyasi harekettir. Bu sebeple bir araya gelmemiz, istişarelerde bulunarak yol haritamızı belirlememiz ve gerektiği noktalarda rotamızı güncellememiz son derece önemli. Değerli yol ve dava arkadaşlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Tam bir motivasyonla çalışmalarımızı sürdürüyor, yerel seçimlere hazırlanıyoruz.” Değerlendirmelerinde bulundu.