• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

YAZ SPOR OKULU ÇOCUKLARI BEKLİYOR

Turgutlu Belediyesi, yaz tatili dolayısıyla çocukların fiziksel aktivitelerine yönelik her yıl düzenlediği Yaz Spor Okulları’nı bu yıl da başlatıyor.

YAZ SPOR OKULU ÇOCUKLARI BEKLİYOR

Turgutlu Belediyesi, yaz tatili dolayısıyla çocukların fiziksel aktivitelerine yönelik her yıl düzenlediği Yaz Spor Okulları’nı bu yıl da başlatıyor.

YAZ SPOR OKULU ÇOCUKLARI BEKLİYOR
31 Mayıs 2019 - 14:07

Turgutlu Belediyesi, yaz tatili dolayısıyla çocukların fiziksel aktivitelerine yönelik her yıl düzenlediği Yaz Spor Okulları’nı bu yıl da başlatıyor. Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen ve 17 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan kurslara yönelik kayıtların hizmet binası zemin katında yer alan başvuru masalarında yapıldığını duyuran Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Yüzme, Basketbol, Futbol, Voleybol, Pilates, Hentbol, Jimnastik, Tenis ve Güreş branşlarımızdaki eğitimlerimiz çocuklarımızı bekliyor” dedi.     
Turgutlu Belediyesi, Yüzme, Basketbol, Futbol, Voleybol, Pilates, Hentbol, Jimnastik, Tenis ve Güreş branşlarındaki Yaz Spor Okulu’nun startını verdi. Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen ve başvuru kayıtlarının başladığı Yaz Spor Okulları, alanında uzmanlarca verilen eğitimlerle çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunacak. Turgutlulu çocukların ve gençlerin yaz tatilindeki zamanlarını nitelikli geçirmeleri adına düzenledikleri Yaz Spor Okulları ile onların spora yönelik potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Tüm yıl ders başı yaparak sınav hazırlıklarını yapan çocuklarımız iyi bir tatili hak etti. Bizler de Turgutlu Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz kurslarımızı bu yıl da gerçekleştirerek, onların sağlıklı yetişmeleri, yaz tatillerini kaliteli ve faydalı geçirmelerini hedefiyle yola çıktık. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yapılacak kurslarla çocuklarımızın spora yönelik potansiyellerinin de ortaya çıkacağını düşünüyorum. Bu anlamda 7-14 yaş gurubundaki sevgili çocuklarımızı Yüzme, Basketbol, Futbol, Voleybol, Pilates, Hentbol, Jimnastik, Tenis ve Güreş branşlarındaki Yaz Spor Okulları’na bekliyor, hepsine sağlıklı, mutlu ve keyifli, her ne branşta olursa olsun sporla dolu dolu bir yaz tatili diliyorum” dedi. Yaz spor okullarına kayıtları Belediye hizmet binası giriş katında kurulan masadan yapılıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum