• Reklam
  • Reklam
Reklam

TURGUTLU'NUN MİLLİ YILDIZLARI KAMPTAN DÖNDÜ

TURGUTLU'NUN MİLLİ YILDIZLARI KAMPTAN DÖNDÜ

TURGUTLU'NUN MİLLİ YILDIZLARI KAMPTAN DÖNDÜ
24 Eylül 2019 - 18:56

Turgutlu Belediyespor U14 Kız Basketbol takımının başarılı sporcuları Şükran Sakallı, Nida Kaçaroğlu ve Ümmehan Şallı, 2021 Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U14 Yıldız Kız Basketbol Milli  takım kampından döndü.
Turgutlu Belediyespor U14 Kız Basketbol takımının başarılı sporcuları Şükran Sakallı, Nida Kaçaroğlu ve Ümmehan Şallı ile antrenör Ceyhan Önk, 2021 Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U14 Yıldız Kız Basketbol Milli  takım kampında başarılı bir dönem geçirdi.
2021 Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U14 Yıldız Kız Basketbol Milli takımı İstanbul’da düzenlenen kampı tamamladı. Turgutlu Belediyespor U14 Kız Basketbol takımından Şükran Sakallı, Nida Kaçaroğlu ve Ümmehan Şallı ile antrenör Ceyhan Önk kamp kadrosunda yer alarak başarılı bir dönem geçirdi. Başarılı sporcuları ve antrenör Önk’ü tebrik eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Belediyespor’umuzun U14 Kız Basketbol takımında yer alan başarılı sporcuları Şükran Sakallı, Nida Kaçaroğlu ve Ümmehan Şallı ile antrenörümüz Ceyhan Önk, İstanbul’da düzenlenen kampta son derece başarılı bir dönem geçirdiler. 2021  Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U14 Yıldız Kız Basketbol Milli takımımıza ve genç sporcularımıza bundan sonraki kamp dönemlerinde başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum