Turgutlu’da Teknoloji Günleri

Turgutlu’da Teknoloji Günleri

Turgutlu’da Teknoloji Günleri
Editor: Serkan Tatlı
08 Aralık 2022 - 14:59


Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Bilim ve Teknoloji Kulübü üyeleri tarafından düzenlenen 7-8 Aralık 2022 tarihlerinde 2 gün sürecek “Turgutlu Teknoloji Günleri-3” etkinliği bugün sona erecek.
Etkinlikte projelerin sergilendiği stantları tek tek ziyaret ederek, gençlerin heyecanına ortak olan Kaymakamımız Selami KAPANKAYA, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet ATAÇ ve protokol üyeleri, öğrencilerin projeleri hakkında bilgi aldılar ve başarılar dilediler.
Kaymakam KAPANKAYA, konuşmasında “Devlet olarak her zaman gençlerin yanındayız. Bugün inanıyoruz ki kendinizi daha da geliştirecek ve birçok başarıya daha imza atacaksınız. Biliyorum ki bu heyecanınızı hiç kaybetmeyeceksiniz ve kendinizi teknoloji alanında en iyi şekilde yetiştireceksiniz. Hayal kurmaktan, üretmekten hiçbir zaman vazgeçmeyin. Bizler, sizlere güveniyoruz, geleceğimizin mimarları sizlersiniz. Sizleri yetiştiren akademisyenlerimize destek olan her kişi ve kuruma teşekkür ediyorum” dedi.
Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Seramiksan Konferans Salonunda düzenlenen Teknoloji günleri açılışına, Kaymakamımız Selami KAPANKAYA, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet ATAÇ ve Rektör Yardımcıları, Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat ONAT, Manisa OSB Bölge Müdürü Funda KARABORAN, Dekan Yardımcıları, Manisa CBÜ Turgutlu MYO Müdürü Doç. Dr. Ersin ASLAN, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum