• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

SANAYİ ÇARŞISI PROJESİNDE DÜKKANLAR SATIŞA ÇIKIYOR

SANAYİ ÇARŞISI PROJESİNDE DÜKKANLAR SATIŞA ÇIKIYOR

SANAYİ ÇARŞISI PROJESİNDE DÜKKANLAR SATIŞA ÇIKIYOR
Editor: Songül Er
15 Eylül 2022 - 12:56

Turgutlu Belediyesinin kentin katma değerini yükselteceği önemli projelerinden biri olan Sanayi Çarşısı projesinde dükkanlar satışa çıkıyor. 
Mülkiyeti Turgutlu Belediyesine ait olan eski soğuk hava deposunun yerine yapılacak olan Sanayi Çarşısı projesinde dükkanlar satışa çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 17 bin 800 m2 inşaat alanının bulunduğu proje toplam 22 adet prefabrik iş yerinden oluşacak. Eski Manisa Yolu cephesine bakan, 595 m2 ile 680 m2 arasında inşa edilecek iş yerleri batar katlı olacak şekilde tasarlandı. Hal cephesine bakan iş yerleri ise 755 m2 ile 1058 m2 büyüklüğü arasında olacak. Söz konusu bu iş yerlerinde ayrıca hem batar kat hem de bodrum kat yer alacak. 
Teknolojinin tüm imkanlarından en etkin şekilde yararlanılacağı Sanayi Çarşısı projesi içerisindeki 22 adet iş yerinin her bir yerinde 10 ton kapasiteli vinç çalışması için altyapı bırakılacak. Bununla birlikte bodrum katlı iş yerlerinde bodrum kata kolaylıkla yük indirilebilmesi için yük asansör yerleri de eklenecek. Aynı zamanda tüm iş yerlerinin girişinde endüstriyel kapılar ve yangın kaçış kapıları da eklenmiş olacak. 
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Turgutlu’muzun katma değerini ve prestijini yükseltecek önemli bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. Tüm detaylarını titizlikle düşündüğümüz Sanayi Çarşısı projemizde iş yerleri çok yakında satışa çıkacak. Başkanımız Çetin Akın’ın önderliğinde kentimizi yatırımla güçlendirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • kasabalı
    6 ay önce
    dükkan yapıpta katma değere bağlayan vizyona hayran olmamak elde değil gerçekten. Çok bi beklentimiz yok azıcık vizyonunuz olsun. Turgutlu namı olan kasabaya doğru hızla ilerliyor. yapacaksanız orta yüksek teknoloji kss kurun. buraya da her isteyeni de almayın. O zaman katma değerden bahsedebilirsiniz. sanayi dükkanı açıp toptancılara satarak katma değeri artırıyoruz demeyin lütfen. Amaç dükkan yapıp satarak para kazanmak ilçede katma değerli üretimi artırmak değil.