• Reklam
  • Reklam
Reklam

KAYMAKAM ALİ YILMAZ’IN BERAT KANDİLİ MESAJI

KAYMAKAM ALİ YILMAZ’IN BERAT KANDİLİ MESAJI

KAYMAKAM ALİ YILMAZ’IN BERAT KANDİLİ MESAJI
07 Nisan 2020 - 12:01

Üç ayların manevi havası içerisinde idrak edeceğimiz kutsal gecelerden biri olan ve bizlere Ramazan ayını müjdeleyen Berat Kandili’ne, milletçe bir kez daha erişmenin mutluluk ve heyecanı içerisindeyiz.

Berat Kandili; Allah'ın bütün kullarına rahmet, lütuf ve mağfiret kapılarını aralayarak kullarını bağışladığı, dualarına karşılık verdiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri kat be kat mükâfatlandırdığı mübarek gecelerden birisidir. Yapılan duaların, Cenab-ı Mevla'ya arz edileceği ve onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanılacağı, umudu, huzuru müjdeleyen bu geceler; ailemize, çocuklarımıza, vatanımıza kendimize ve bütün insanlığa karşı görev ve sorumluluğumuzu bir kez daha hatırlamamız, ümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsattır.

Bu vesileyle, çok değerli Turgutlulu hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Berat Kandilini kutlar; tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de görülen ve can kayıplarına sebebiyet veren Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle toplumsal olarak yaşadığımız bu zor süreçte,  bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, sağlık, bereket ve huzur getirmesini  Yüce Allah 'tan niyaz ederim.

YORUMLAR

  • 1 Yorum