• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

KAYIP ÇİFTÇİ'NİN CESEDİNE ULAŞILDI

KAYIP ÇİFTÇİ'NİN CESEDİNE ULAŞILDI

KAYIP ÇİFTÇİ'NİN CESEDİNE ULAŞILDI
14 Şubat 2020 - 19:26

Turgutlu'da 5 Şubat 2020 tarihinde kaybolan ve bir daha haber alınamayan Sivrice Mahallesi sakini çiftçi Recep Üzülmez'in cansız bedenine ulaşıldı.
Manisa’nın Turgutlu ilçesine bağlı Sivrice Mahallesinde yaşayan ve çiftçilik yapan 58 yaşında ki Recep Üzülmez, geçtiğimiz 5 Şubat Çarşamba sabahı, iddiaya göre hayvanlarına yiyecek toplamak içim tarım arazisine gitmek üzere evinden ayrılmış,  ve Üzülmez’den haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirmişti.
Jandarma, AKUT, UMKE ve AFAD ekipleri ile mahalle sakinleri, Sivrice ve çevresindeki dağlık alanda arama çalışması yapmışlardı. 
Kayıp Recep Üzülmez'in hayvanlara yiyecek toplamak için tarlaya gittiğini söyleyen akrabaları  ise Üzülmez'in, çarşamba günü sabah saat 10.00 gibi evden ayrıldığını söylemişlerdi.
Uzun süren arama kurtarma çalışmalarında bulunamayan kayıp çiftçi Recep Üzülmez'in cansız bedenine akşam saatlerinde ulaşıldı.
Recep Üzülmez'e ait olduğu belirtilen ve Sivrice mahallesi Demirlik diye bilinen bölgede kayalıklardan dere yatağına düştüğü tahmin edilen cesedin çıkarma çalışmaları devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum