• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

KADINLAR FARKLI KAZANDI: 65-48

KADINLAR FARKLI KAZANDI: 65-48

KADINLAR FARKLI KAZANDI: 65-48
23 Aralık 2019 - 14:38

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Cumartesi günü kendi sahasında karşılaştığı Pota Bordo Mavi karşılaşmasından 65-48 galip ayrıldı.
Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı kendi sahasında konuk ettiği Pota Bordo Mavi karşılaşmasından son periyottaki etkili oyunuyla 65-48 galip ayrılmasını bildi. Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda saat 14.00’da başlayan karşılaşmayı Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz eşleriyle birlikte tribünden takip etti.
Maç sonu açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Baş Antrenörü Ceyhan Önk: “Karşılaşmanın zor geçeceğini biliyorduk. Son periyoda kadar mücadelemizi ve kazanma isteğimizi sürdürdük. Son periyotta farkı açarak güzel bir galibiyet elde ettik. Bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Çetin Akın’a, Başkan Yardımcımız Fırat Honaz’a ve bu gün takımımız için itici bir güç olan taraftarımıza teşekkür ederim.” dedi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Seyir zevki yüksek bir maç oldu. İki takımı da mücadelesinden dolayı kutluyorum. Galip geldiğimiz için mutluyum. Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ederim.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum