• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

DOĞUM GÜNÜNDE YILDIZ YAĞMURU

DOĞUM GÜNÜNDE YILDIZ YAĞMURU

DOĞUM GÜNÜNDE YILDIZ YAĞMURU
Editor: Songül Er
24 Aralık 2019 - 19:05

Turgutlulu başarılı yapımcı Polat Yağcı, 43’üncü yaş gününü önceki akşam Günay Restaurant’ta yakın dostları ile birlikte kutladı. İş ve sanat camiasından birçok ismin katıldığı gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı. 
Yağcı’yı  bu özel gününde  Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Ümit  Besen, Nejat Alp, Hakan Altun, Serkan Kaya, Demet Akalın, Mustafa Sandal, Sinan Akçıl&Burcu Kıratlı, Zara, Kibariye, Funda Arar&Febyo Taşel, Muazzez Ersoy, Kubat, Fettah Can&Cansu Kurtçu, Aleyna Tilki, Yavuz Bingöl, Merve Özbey, Alişan, Deniz Seki, Berkay, Haluk Levent, Gökhan Tepe, Şafak Sezer, Hamdi Alkan, Nur Yerlitaş, Aslı Hünel, Saba Tümer, Ali Ağaoğlu, Ahmet Selçuk İlkan, Erdem Kınay, Özgür Alter, Ceyhun Çelikten, Yonca Evcimik, Ahmet Şafak, Ahmet San, Erhan Yazıcıoğlu, Nilgün Belgün, Emel Müftüoğlu, Elif Karlı, Özlem Yıldız, Ali Güven,Metin Özülkü, Ersay Üner, Elif Kaya, Tuğçe Tayfur,Yavuz seçkin, Ezo Sunal, Gül Sunal, Metin Arolat , Cengiz imren, Seray Sever, Sami Levi, Burak Sağyaşar, Emirkan ve Çelik gibi birçok ünlü isim yalnız bırakmadı.
‘BU KADAR İNSANIN BURAYA GELMESİ ÇOK DEĞERLİ’    
Ünlü sanatçılar, sahneye çıkarak Polat Yağcı için sevilen şarkılarını da söyledi. Fotoğraflarının yer aldığı doğum günü pastasını sanatçı dostlarıyla birlikte kesen Yağcı, ‘Öncelikle hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Böyle geceler gerçekten çok zor oluyor. Bu kadar insanın bir araya gelmesi çok değerli. Ne zaman sizleri arasam her zaman yanımdasınız, benimlesiniz. Bundan sonraki senelerde de inşallah hep birlikte oluruz.’ diye konuştu. 
Doğum gününe katılan ünlü isimler de Polat Yağcı hakkında duygularını dile getirdi.
Bülent Ersoy, "Çok kıymetli, usta seviyedeki manevralarıyla gönüllere taht kurmuş, mesleğinin ehli olan, mesleğinin yanı sıra insan olarak da çok sevdiğimiz yürekten riyasız ilgi ve alakalarımızın odağında olan arkadaşımız sevgili Polat Yağcı, doğum günün kutlu olsun" şeklinde konuştu.
Orhan Gencebay, "Polat'ın ilk ismi Orhan. Benim adaşım. Polat benim evladım kadar sevdiğim, evladımdır" ifadelerini kullandı.
Mustafa Sandal, duygu ve düşüncelerini "Polat Yağcı'nın şov dünyasına girerken ilk yaptığı iş, bir Mustafa Sandal konseriymiş. O günden bugüne Polat hep hayal etmiş, hayallerini gerçekleştirmiş ve şükürler olsun bu sektöre girdiği andan itibaren hepimizin hayatına çok pozitif katkıları oldu. Hayallerini gerçekleştiren ve bizi birbirimize kenetleyen sevgili kardeşim, Allah seni korusun" şeklinde dile getirdi.
Cengiz Kurtoğlu, "Polat'la bizim ağabey-kardeşliğimiz ömür boyu şifrelenmiştir. İçine kimse giremez. Sevgiyle kal, sağlıkla yaşa" ifadelerini kullandı.
Aleyna Tilki ise, "Benim kariyerimde çok fazla engel olan oldu. Destek olanı unutamıyorum. Polat Bey de bana en çok destek olanlardan. O yüzden ne kadar teşekkür etsem az" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum