• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

CEVDET BAĞCA TURGUTLU’DA SAHNE ALACAK

CEVDET BAĞCA TURGUTLU’DA SAHNE ALACAK

CEVDET BAĞCA TURGUTLU’DA SAHNE ALACAK
26 Ağustos 2019 - 14:23

Turgutlu Belediyesi Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri programı çerçevesinde ünlü ses sanatçısı Cevdet Bağca’yı Turgutlulular ile buluşturmaya hazırlanıyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın şenlikler kapsamında düzenlenecek olan Cevdet Bağca konserine tüm Turgutlu halkını davet ettiğini belirterek “2 Eylül Pazartesi günü saat 21.00 da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda düzenleyecek olduğumuz ve Cevdet Bağca’nın sahne alacağı konsere tüm halkımızı bekliyorum” dedi.
Turgutlu Belediyesi Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri programı çerçevesinde çalışmalarını sürdürürken, şenlikler kapsamında 2 Eylül Pazartesi günü ses sanatçısı Cevdet Bağca’yı Turgutlulur ile buluşturuyor.  2 Eylül Pazartesi günü saat 21.00’de 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda düzenlenecek olan konsere tüm Turgutlu halkını davet eden Belediye Başkanı Çetin Akın “Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri programımız dahilinde ünlü ses sanatçısı Cevdet Bağca Turgutlu’muzda sahne alacak. Ben tüm Turgutlu halkımızı 2 Eylül Pazartesi günü düzenleyecek olduğumuz konsere bekliyorum. Kurtuluş coşkumuzu şenlik havasında hep birlikte kutlayacağız” dedi.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Osman
    4 ay önce
    Ben şahsen müzik sever kimseyim, müzik dünyasını da yakından takip ederim, sizin bu ünlü dediğiniz şahsı ne gördüm ne adını duydum.. Nesi ile ünlü bu şahıs? kabzımallığı ilemi?