• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

ÇETİN AKIN “BİZİM DERDİMİZ SİYASET YAPMAK DEĞİL”

ÇETİN AKIN “BİZİM DERDİMİZ SİYASET YAPMAK DEĞİL”

ÇETİN AKIN “BİZİM DERDİMİZ SİYASET YAPMAK DEĞİL”
07 Kasım 2019 - 19:12

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Turgutlu’daki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi. Toplantı programına Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da katıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’nın ardından muhtarlara yönelik konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Siyasal bir süreç yaşandı. Geçtiğimiz süreçte belki biz yanlış anlaşıldık belki Büyükşehir yanlış anlaşıldı. Bir takım sıkıntılar Turgutlu’da varmış gibi bir algı yaratılmaya çalışıldı. Vatandaş bu hizmeti alamadığı için bunları düşündü, sizler bu hizmeti alamadığınız için düşündünüz. Turgutlu’da gerçekten eksiklerimiz vardı. Bu eksikleri gidermeyle ilgili Büyükşehirle çok ciddi adımlar atmaya başladık. Meclis üyelerimizle birlikte Genel Sekreterimiz de bu konuya dahil oldu. Bundan sonraki sürecin daha iyi ilerleyeceğini düşünüyoruz. Yapılan hizmetlerin eksiklerimizin, sizler tarafından bize bildirilen isteklerin daha hızlı ve yerinde çözümüyle ilgili ciddi adımlar attığımızı düşünüyoruz. Bu program da bunun için düzenlenmiş bir program. Düşünün ki ilk muhtarlar toplantısı Turgutlu’da yapılıyor. Burada bizim derdimiz siyaset yapmak değil. Siyaseti ne zaman yapacağız 5 sene sonra 4,5 sene sonra çıkacağız sahalarda hep beraber yaparız. Şu anda hizmet yapma dönemi. Hepimizin hizmetle ilgili derdi olması lazım. Bundan sonraki süreçte de benim yol haritam bu olacak. Hizmet etmek üzerine olacak. Bütün muhtar arkadaşlarım konuya dahil. Kapım bütün muhtar arkadaşlara açık. Özellikle muhtar arkadaşlarıma telefonum 7/24 açık. Her zaman ulaşabilirsiniz. Zaman zaman sizleri de ziyaret etmeye çalışıyorum. Bu programı düzenledikleri ve bizleri de davet ettikleri için Genel Sekreterimiz Aytaç Yalçınkaya’ya ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından muhtarlar istek ve taleplerini Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a iletti.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum