• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

BAŞKAN ÇOCUKLARLA KARTOPU OYNADI

BAŞKAN ÇOCUKLARLA KARTOPU OYNADI

BAŞKAN ÇOCUKLARLA KARTOPU OYNADI
07 Ocak 2020 - 18:20

Geçtiğimiz Pazar günü Turgutlu'nun yüksek kesimlerinde başlayan ve 2 gündür devam eden kar yağışı sonrası Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Turgutlu'da ki çocukların eğlenmesi için ilçenin yüksek kesimlerinde bulunan mahallelerden kamyonlarla kar getirtti.
Güney mahallesi ve çevresinden belediyeye ait kamyonlarla getirilen ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanına ve Turgutlu belediyesi önündeki saat kulesinin önüne dökülen kar çocuklarda büyük sevinç yarattı.
Okul çıkışında belediye önünde bulunan saat kulesi önünde toplanan çocuklara belediye başkanı Akın'da eşlik edince renkli görüntüler ortaya çıktı.
Çocuklarla bir süre kartopu oynayan başkan Akın; "Bir süredir yüksek kesimlerde bulunan mahallelerimizde kar yağışı sürüyor. Bu bölgelerde ekiplerimiz vatandaşlarımıza desteğini sürdürüyor. Bu vesileyle o bölgeden toplanan karları Turgutlu ilçe merkezimize getirerek burada ki çocuklarımızın da bunun keyfini çıkarmasını istedik. Onlarda gerçekten çok mutlu oldu, çocuklarımızın mutluluğu bizim en fazla önemsediğimiz şeylerden biri." Şeklinde konuştu.
Okul çıkışı saatinde saat kulesi önüne toplanan çocuklar burada gönüllerince kartopu oynayarak eğlendi. Belediye önündeki kar birikintisinin bir kaç gün daha bölgede kalacağı öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum