• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

BAŞKAN AKIN; HEMŞEHRİLERİMLE GURUR DUYDUM

BAŞKAN AKIN; HEMŞEHRİLERİMLE GURUR DUYDUM

BAŞKAN AKIN; HEMŞEHRİLERİMLE GURUR DUYDUM
31 Ocak 2020 - 19:31

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi Encümen Salonunda ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde bir araya geldiği ve gazetecilerin önerisiyle her ay yapılması planlanan basın toplantılarının ilkini Turgutlu Belediyesi Encümen Salonunda gerçekleştirdi. Toplantıda Başkan Akın’a Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser de eşlik etti. 
Elazığ için toplanan yardımları bizzat teslim ederek Çarşamba günü Turgutlu’ya dönen Başkan Akın sözlerine teşekkür ederek başladı. Başkan Akın: “Kaymakamlığımız ve Belediyemizin ortaklaşa 25 Ocak Cumartesi günü saat 11.00’de başlattığı, 26 Ocak Pazar günü saat 17.00’de sona eren “Turgutlu Elazığ’a Yardım Elini Uzatıyor” kampanyasına çok önemli bir duyarlılık örneği göstererek 30 saat içerisinde 2 tır dolusu yardım toplayan, Elazığ’a kardeşliğini, birlik ve beraberliğini gösteren değerli Turgutlu Halkına, kampanyamızın başından sonuna kadar yanımızda yer alan Kaymakamımız Ali Yılmaz’a, yardımların toplanmasında ve taşınmasında fedakarca çalışan belediyemiz ve kaymakamlık personeline, yardımların Elazığ’a sevk edilmesinde büyük destekleri olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasına, Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın’a, yönetim kuruluna ve kıymetli üyelerine, Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Gökhan Yörüyen'e, kampanyamız başlar başlamaz yardımların ulaştırılması için bizimle iletişime geçen ve bu konuda bizlere önemli yardımları olan S.S. 118 No’lu Turgutlu Birleşik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine, Kooperatif Başkanı Bayram Çığın ve Yönetim Kurulu üyelerine, Elazığ’da bizleri karşılayıp misafir eden, yardımların ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasında yanımızda olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu’na, CHP Elazığ İl Başkanımız Zeki Kaplan’a, ziyaretlerde bulunduğumuz CHP Tunceli İl Başkanı Mehmet Coşkun’a, Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’na, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’e, Ovacık İlçe Başkanı Ali Asker Koçuk’a misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunarım. 
Ayrıca bu kampanyanın gerek sosyal medya yoluyla gerekse basın yoluyla duyurulmasında büyük bir özen gösteren siz değerli basın emekçilerine Turgutlu ve Elazığ halkı adına canı gönülden teşekkür ederim. Allah bu zor zamanlarda ortaya çıkan birlik ve beraberliğimizi daim etsin, bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın.”dedi. 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum