• Reklam
  • Reklam
Reklam

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Turgutlu’da

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Turgutlu’da

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Turgutlu’da
19 Ekim 2019 - 15:39

AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Turgutlu ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Ceylan, Parti çalışmaları kapsamından AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Ceylan, AK Parti’nin kongre sürecine girdiğini, Manisa ve Turgutlu’da dürü bir teşkilatla karşılaştığını belirterek, “Kongre süreci çalışmalarımz sürüyor. Manisa’ya dün geldik ve diri bir teşkilat ile karşılatık. Turgutlu’da bu şekilde diri ve canlı bir teşkilat. İnşallah kongre sürecini birlikte geçireceğiz.”dedi.
Türkiye’nin Savunma Sanayisi’nin yüzde 65’ini yapan bir ülke haline geldiğini söyleyen Ceylan, şunları söyledi: “Türkiye artık hiç kimseye muhtaç değil. Bizim gelecek için güçlü olmamız, Recep Tayyip Erdoğan’a her zamankinden daha çok destek olmamız gerekiyor. Bu ülkenin Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var. Recep Tayyip Erdoğan dışında bu ülkeyi şuanda yönetebilecek bir lider yok. TBMM’de görüştüğümü muhalefet partisinden milletvekilleri de dile getiriyorlar. İnşallah hep birlikte geleceğimiz olan çocuklar için güzel bir Türkiye inşa edeceğiz.”
AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatından düzenlenen toplantıya, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayser, Yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum